ارسال پیامک از خط تلفن ثابت

ارسال پیامک از خط تلفن ثابت - پیش شماره 021

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ارسال پیامک از خط تلفن ثابت - پیش شماره 021

ارسال پیامک از خط تلفن ثابت - پیش شماره 021

 

قابلیت ارسال پیامک از خط تلفن ثابت این امکان را به شما میدهد تا از شماره ثابت دفتر خود قابلیت ارسال و دریافت پیامک را داشته باشید .

به این شکل که پیامک شما به جای این که از شماره ها معمول که با پیش شماره های 1000، 2000 و 3000 ارسال میشوند،از خط ثابت خودتان به صورت 02188044144 ارسال میگردند.

از مزیت های بزرگ این سیستم این است که پیامک های شما حتی به دست کسانی دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند نیز میرسد.

شماره هایی که در تهران نیستند نیز میتوانند از این قابلیت استفاده نمایند. به این صورت که شماره هایشان به شکل : 0210007115152515 خواهد بود و میتوانند از قابلیت های خوب این اپراتور بهره مند شوند.

مزایای قابلیت ارسال از خط ثابت:

1- ارسال و دریافت پیامک با شماره تلفن ثابت و پیش شماره 021

بدین ترتیب شماره تماس تلفنی و شماره پیامکی شما یکی خواهد شد. به عنوان مثال: تلفن و پیامک: 02188044025

2- یک سرویس کاملاً مبتنی بر وب

اين سرویس پیامک اینترنتی از طريق تلفن ثابت به صورت کاملا تحت وب بوده و براي ارسال پيامك، خط تلفن ثابت را مشغول نمی نماید و اصلا نيازي به ابزار و دستگاه خاصي نيست.

3- برند سازی و تسهیل فرآیند ارتباط با مشتری

با فعالسازی سرویس پیامک اینترنتی تلفن ثابت، مخاطبین شما، به محض دریافت پیامک از شماره تلفن ثابت شما، به راحتی و از روی شماره ارسال کننده پیامک، شما را شناسایی نموده و امکان پاسخگویی از طریق پیامک (reply) و یا برقراری تماس تلفنی (call) با شما را خواهند داشت.

3- استفاده بهینه از فضای متن پیامک

با توجه به محدودیت تعداد کاراکتر در هر واحد پیامک و عدم نیاز به تایپ مجدد شماره تلفن تماس در متن پیامک، به کمک سرویس پیامک اینترنتی تلفن ثابت می توانید در تعداد کاراکترهای پیامک ارسالی صرفه جویی نمایید.

4- هرینه یکسان پیامک فارسی و لاتین

هزینه پیامک فارسی و لاتین از طریق سیستم ارسال پیام کوتاه شماره تلفن ثابت یکسان بوده و برای کاربرانی که از پیامک لاتین استفاده می کنند از لحاظ هزینه مناسب تر می گردد .

شما اینجا هستید: خانه ارسال پیامک از خط تلفن ثابت

ما را در گوگل محبوب کنيد